Živá hudba na Váš svatební obřad.

K dispozici po celé ČR.

Pozvěte si ty nejlepší profíky!


Zastupuji ty nejlepší profesionální hudebníky, kteří mají bohatou zkušenost s hraním na svatebních obřadech. 

Sama jsem profesionální houslistka a proto jsou moje nároky na kvalitu hudebníků vysoké.  Můžete se tak spolehnout na špičkový hudební výkon během Vašeho svatebního obřadu. 

Živá hudba v podání profesionálů dodá Vašemu obřadu niternou atmosféru.

A naši klienti jsou spokojeni:

..chtěli bychom Vám alespoň touto cestou srdečně a nekonečně poděkovat za nádherný zážitek na naší páteční svatbě v podobě Vaší neuvěřitelně krásné hry na housle. Proměnili jste tak obřad, který by jinak ušel, na úžasnou chvíli, ve které se přítomné emoce umocňovaly vlnami libé hudby, která se dotkla našich srdcí. Rozplakali jste i mého nastávajícího (nyní již manžela), a za to Vám děkuji. Hrajte a rozdávejte radost dál, ještě jednou mockrát děkujeme.

..rádi bychom touto cestou poděkovali hudebníkům za nádherný hudební doprovod při naší svatbě. Hudba zazněla jak při samotném obřadu, tak i při hostině a i k prvnímu tanci. Hudebníci navodili naprosto jedinečnou atmosféru tohoto dne a díky této hudbě byl celý den ještě krásnější a výjimečnější. 

Děkujeme úžasnému duu, které náš obřad doprovodilo na klavír a housle. Vytvořili jste pro nás a naše hosty jedinečnou atmosféru a skvěle jste reagovali na probíhající obřad a zahráli jste vše, co jsme si přáli. Moc děkujeme i paní Jitce za zajištění. 

🎶Tato píseň je stálicí na seznamu přání pro svatební obřad. A pořád se líbí! Užijte si ji v podání houslí a klavíru. . . .#beremese #housle #piano #svatebniduo #svatebnipisen #svatebnimelodie #houslenasvatbu #hudbanaobrad #hudbanasvatbu #svatebnihudba #artepertutti #athousandyears

Zveřejnil(a) Svatební hudba_Arte per tutti dne Pondělí 15. května 2023

Zajímá Vás cena?

Je libo speciální píseň Svatební? 

Poslechněte si píseň napsanou Davidem Křížem pro Svatební Špilberk 2018.

Na Vašem obřadu Vám ji může zazpívat zpěvák a autor textu David Kříž. 

Ten, kdo na nástroj hraje mistrovsky, 
ten umí s melodiemi kouzlit. 


A to my umíme. 

Je libo housle a klavír?

Chcete vědět přesnou cenu?

Vyplňte formulář a my Vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku.

V čem je živá hudba lepší?

 • Profesionální hudebníci dokáží okamžitě zareagovat na průběh obřadu. Někde skladbu prodlouží jinde zkrátí tak, jak je potřeba.
 • Kouzlí s emocemi všech přítomných.
 • Hudba je ten správný prostředník, který Vám pomůže Váš slib věrnosti a lásky upřímně prožít.
 • Krásné melodie vykouzlí srdečnou atmosféru i v místech, které ji postrádají.
 • Umí zapsat pár jedinečných svatebních minut hluboko do paměti a srdcí všech přítomných. Vzpomínky díky ní nevyblednou jako fotografie.

Hudbou je vhodné doprovodit tyto části obřadu:

 čekání na svatební obřad - příchod hostů
příchod ženicha se svědky a svatebními hosty / usazování svatebních hostů
příchod nevěsty a družiček
proslov oddávajícího
slavnostní/milostná skladba před samotnou zákonnou část
prstýnky, polibek, podpisy - 1 skladba
přípitek/holubice/balónky
gratulace (dle počtu svatebních hostů: do 15 - 2 skladby, do 50 - 3, nad 50 - 4, nad 100 - 5)
odchod novomanželů průvodem


Každá nevěsta má jinou představu o svém svatebním obřadu. Dle toho se mění i detailní průběh celé ceremonie. Někdo chce odcházet špalírem, jiný nikoliv. Je to Váš obřad. Vyberte si.

S výběrem repertoáru a sladění s Vaší představou obřadu Vám ochotně pomůžeme. 

Z našeho repertoáru si  vyberete.

Hudebníci po celé ČR Vám zahrají písně z tohoto seznamu.

Samozřejmě přijímáme objednávky na písně dle Vašeho přání!

Novomanželé jsou s námi spokojeni!

Je to pro nás vždy ctí, stát po Vašem boku při tak vzácné chvíli. Dáváme si záležet.

Výběr z těch nejkrásnějších ohlasů:

9/2021 Krnov 

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za krásné hudební vystoupení na naší svatbě. Bylo to skutečně krásné. Ještě jednou děkujeme, byli jsme moc spokojeni.

9/2021 Orlová

Ráda bych poděkovala hudebníkům co byli na naší svatbě v Orlové. Bylo to nádherné. Byli úžasní a budeme doporučovat dál. Opravdu nádherně to znělo v kostele, prostě úplně úžasné.

Moc děkujeme!

8/2021 Kolín

..ještě jednou bych Vám všem chtěli moc poděkovat za krásně zahrané skladby. Moc jsme si to všichni užili! Jste profíci! Mějte se všichni krásně a hrajte i nadále tak krásně jako u nás na svatbě :)

Belladovi

9/2020 Benešov u Boskovic

Moc děkujeme za krásný hudební doprovod. Bylo to opravdu nádherné. Všem se hudba moc líbila a všichni se ptali, odkud jste a jak se jmenujete. Manžel byl dojatý. Ještě jednou díky!

9/2020 Kunčice pod Ondřejníkem

..chtěli bychom vám poděkovat za úžasný hudební doprovod k našemu obřadu! Bylo to nádherné, precizní a dojemné.
Velice děkujeme a určitě Vás doporučíme :-)

9/2020
Mnichovice u Prahy

Chtěla bych Vám poděkovat za hudebníky, které jste nám poslala na svatbu v Mnichovicích. Byli opravdu úžasní :) Velice sympatičtí lidé a hráli nám překrásně :) Jejich přítomnost proměnila náš obřad v dokonalost.  

8/2020
Myslovice u Klatov

..rádi bychom touto cestou poděkovali hudebníkům za nádherný hudební doprovod při naší svatbě. Hudba zazněla jak při samotném obřadu, tak i při hostině a i k prvnímu tanci. Hudebníci navodili naprosto jedinečnou atmosféru tohoto dne a díky této hudbě byl celý den ještě krásnější a výjimečnější. Děkujeme.  

7/2020 Yard Resort Předboj

..děkujeme za zprostředkování muzikantů na svatební obřad. Jejich výkon okouzlil všechny přítomné bez výjimky..

7/2020 Moravská Třebová

..hudebníci byli úžasní, kde bude možné budu jen doporučovat.. Ještě jednou díky za krásný romantický zážitek!  

7/2020 Chotoviny u Tábora

..hudebníci byli úžasní, velmi profesionální a nevěsta byla nadšena. 

Svatební manažer hotelu Sales hotel Gold Chotoviny

6/2020 Plzeň

...chtěl bych Vám jen touto cestou poděkovat za zprostředkování skutečně velmi talentovaných hudebníků, kteří zahráli nad naše očekávání. Zajisté Vás kdekoliv budeme chválit či doporučovat. Ještě jednou moc děkujeme, bylo to přesně podle našich představ!

6/2019, Boží Oko Malé Chřásťany

...chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování hudby k našemu svatebnímu obřadu. Hudebníci hráli skvěle, byli naprosto profesionální a vykouzlili skvělou atmosféru a Vám děkuji za skvělý přístup, ochotu a profesionalitu. Budu všude jen doporučovat.  

S pozdravem novomanželé Š.

5/2019 Luníkov

..rádi bychom Vám poděkovali za zajištění jedinečného zážitku v podobě živé hudby během obřadu a k jídlu. Hosté velmi uvítali hudební zpestření rautu. Počasí nám oproti původnímu předpokladu přálo, takže se vše vydařilo. 

Kravsko u Znojma 5/2019

Děkujeme úžasnému duu, které náš obřad doprovodilo na klavír a housle. Vytvořili jste pro nás a naše hosty jedinečnou atmosféru a skvěle jste reagovali na probíhající obřad a zahráli jste vše, co jsme si přáli. Moc děkujeme i paní Jitce za zajištění. 

4/2019 KRNAP

..ráda bych Vám a Vašim prostřednictvím i houslistkám moc poděkovala za jejich vystoupení na našem svatebním obřadu. Dámy nám vykouzlili nádhernou atmosféru, která krásně doplnila náš svatební slib. Byla jsem nadšená, slyšela jsem "naše" melodie a při té veškeré nervozitě mě ten zvuk zvláštním způsobem uklidnil! Byla to nádhera!
Posílám ještě jednou VELKÉ DÍKY a pokud nebudete proti, ráda se na Vás v budoucnu při některé další příležitosti, obrátím.

9/2018 Louňovice pod Blaníkem

...s manželem bychom Vám ještě jednou chtěli moc poděkovat za zprostředkování hudby na obřad. Obě houslistky byly naprosto skvělé. Hrály opravdu nádherně a třešničkou na dortu bylo to, že byly moc milé. Byli jsme opravdu nadšeni a celému obřadu to dodalo tu pravou atmosféru.

3/2018 zámek Tuř u Jičína

...strašně moc děkujeme za sobotní hudbu při našem svatebním obřadu Vám i Vašemu kolegovi z celého srdce. Byl to pro nás úžasný a neskutečně nádherný zážitek, při kterém jsme neudrželi slzy ani my ani spousta svatebčanů. Přejeme nadále mnoho krásných úspěchů a radosti kterou rozdáváte. 

Ještě jednou velké díky. 

7/2016, zámek Litomyšl

...Jitko, děkujeme Vám za překrásný hudební doprovod při našem svatebním obřadu v Litomyšli. Bylo nádherné slyšet, jak se Vaše hudba krásně rozléhá kapli a dotýká srdci našich nejbližších a přátel a srdci našich... Petra a Zachary 

9/2017 zámek Liblice u Mladé Boleslavi

...hrozně moc bychom chtěli poděkovat za neuvěřitelný a nádherný zážitek který jsme prožili 11.8.2017 na Zámku v Liblicích. Neskutečně nádherná a dokonalá hudba kterou jsme si moc přáli, a která tam opravdu udělala neuvěřitelnou atmosféru. Moc a moc opravdu děkujeme ten den si budeme pamatovat celý život.
Všem jen doporučuji:))!!

7/2016 Jizerské hory

Rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za krásný hudební doprovod při naší svatbě. Hráli jste nádherně, všem se to moc líbilo. Vaš hudební doprovod učinil svatební obřad velmi dojemný. Každému bych tuto volbu určitě doporučila.
Ještě jednou velké díky...Merci beaucoup!
Lucka a Thomas 

7/2016 zámek Sychrov

..chtěli bychom Vám alespoň touto cestou srdečně a nekonečně poděkovat za nádherný zážitek na naší páteční svatbě v podobě Vaší neuvěřitelně krásné hry na housle. Proměnili jste tak obřad, který by jinak ušel, na úžasnou chvíli, ve které se přítomné emoce umocňovaly vlnami libé hudby, která se dotkla našich srdcí. Rozplakali jste i mého nastávajícího (nyní již manžela), a za to Vám děkuji

Hrajte a rozdávejte radost dál, ještě jednou mockrát děkujeme.
manželé S.

6/2016, zámek Hrubá skála

..chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš hudební doprovod na našem obřadu na Hrubé skále.. Bylo to nádherné.. Všichni moc pochvalovali..byla to romantika :-) Budeme Vás všude doporučovat :-)
DĚKUJEME. Manželé B. 

Vyberte si svoji kombinaci nástrojů.

         Nabídka je pestrá, teď už to záleží jen na Vás. 
Věřte ale, že housle s doprovodem jsou vždy ta lepší volba než housle samotné. 

Houslové duo krásně doprovodí Váš svatební obřad. Housle jsou jemné a přitom dostatečně silné. Zpívají přímo ze srdce. Vhodné pro venkovní i vnitřní obřady. 

Housle a klavír mohou hrát tam, kde je klavír či elektrická přípojka. Romantické písně zazní v jejich původní podobě a místo zpěváka nahradí housle. Pro milovníky romantického klavíru. 

Smyčcový kvartet je tou nejslavnostnější verzí pro svatební obřad. A hudebně nejkrásnější. Stojí za zvážení. 

Možností je více:

 • sólový klavír / kytara
 • sólové housle / violoncello
 • houslové duo
 • housle a klavír
 • housle a zobcová flétna/fagot
 • housle a violoncello
 • housle a kytara
 • housle a harfa
 • housle a akordeon
 • violoncellové duo
 • violoncello a klavír
 • smyčcové trio (2 housle, violoncello)
 • housle, violoncello a klavír
 • smyčcové kvarteto
 • zpěv, housle, klavír

Nabídka nástrojových kombinací se mění dle místa na mapě. Zavolejte mi a já Vám povím, kdo je k dispozici pro Váš obřad.

Kam jezdíme?

Působíme po celé ČR. Síť vybraných profesionálních hudebníků, kteří mají bohatou zkušenost s hraním na svatebních obřadech je Vám plně k dispozici. 

Hudebníci vyjíždí z těchto míst: Praha, Brno, Plzeň, Karlovy Vary, Ostrava, Opava, Pardubice, Jičín, Liberec, České Budějovice, Teplice, Jihlava, Třebíč, Třešť, Napajedla, Zlín, Kroměříž, Kyjov, Mikulov, Kobylí, Mukařov, Jablonec nad Nisou, Turnov, Nová Paka, Olomouc, Tábor, Náchod, Nové Město nad Metují, Příbram.

Kolik hudebníků?

Někomu stačí klavír, jiný miluje smyčcové kvarteto. Zavřete oči a představte si jaká hudba zní, když budete přicházet. A podle toho vybírejte. Z hudebního pohledu je lepší ta kombinace, ve které je buď klavír nebo kytara a k tomu nějaký smyčcový nástroj. 

Obřad nebo i hostina?

Díky živé hudbě bude mít i slavnostní rodinný oběd jedinečnou atmosféru. Někdo také rád zpříjemní svým hostům občerstvení, když probíhá focení. 

Na zámku, v restauraci i na louce - všude tam se hudba vždy hodí. 

A cena?

housle a zobcové flétny/fagot
housle a zobcové flétny/fagot

Zarezervujte si včas termín Vašeho obřadu.

Termíny na další sezónu se již plní. 

Nejlepší je zavolat a probrat Vaši představu přímo se mnou:

  +420 775 247 064

Pokud nemáte čas na telefonát, vyplňte všechny potřebné údaje a vyčkejte odpovědi. Reaguji nejpozději do 2 dnů.