Hudební doprovod se zárukou?

27.10.2021

Mí klienti se mne často ptají, jestli poznají či uslyší hudebníky před obřadem. 

A já vždy odpovídám - pracujeme na nahrávkách od hudebníků po celé ČR, ale pokud nemáme nahrané ty Vaše, tak mi musíte věřit - nezastupuji nikoho kdo by hrál hůř než já. :)  

Řeknete si, že kupujete zajíce v pytli? 

Napadne Vás - co to na nás zkouší?

Mám zkušenosti z oblasti klasické hudby a tam jsou nároky mnohonásobně vyšší než v hudbě populární.  To zaručuje, že umím vybrat hudebníky v podstatě lépe než Vy. 

HA! Jsem troufalá? :)

 Co se týče hudebního výkonu, tak se na mne můžete spolehnout, že rozeznám to opravdu dobré. A já vybírám to nejlepší. Mezi hudebníky mám hráče České filharmonie, Národního divadla Prahy i Brna, Pardubické komorní filharmonie,  Filharmonie Brno, Českého národního symfonického orchestru,  koncertní mistry. Ale také vynikající umělce, kteří aktivně vystupují, ale jejich zaměstnání je být pedagogem na ZUŠce. Všechny jsem si dobře vyzkoušela - sama jsem s nimi hrála, nebo jsem si je prověřila v nahrávkách.  

Už mi věříte? :)

Dost nahrávek na YouTube, kde uslyšíte své oblíbené písně v instrumentálním podání, mi nevyhovují. Mám vyšší nároky. To ale nemluvím o PianoGuys nebo 2Cellos - protože to je opravdová špička!! Řada dalších ale neprošla klasickými studiemi a tak jejich způsob hry i interpretace je prostě na nižší úrovni. Nemusí to vadit Vám - ale mne ano. A tak si opravdu pečlivě vybírám. 

Na závěr si poslechněte nejnovější nahrávku mých kolegů z Ostravy.

A mějte se krásně!! :)