ŽENY

hudba pro radost i pro klid duše

Petra Punčochářová - kytara, zpěv
Jitka Břízová - housle

Zpěv, housle, kytara a hudba v nás. Hudba pro radost, pro relaxaci i pro klid duše.

Objevují kvality jako je přirozenost, vášnivost, jemnost či smyslnost. V autorských písních čerpají z lidové, folkové hudby. V textech zpracovávají především ženská témata, která jim přináší vlastní život. Při poslechu jejich hudby můžete ochutnat intimitu, expresivnost, divokost a nespoutanost. Rádi pořádají hudební setkání lidí mimo koncertní sály. Program přizpůsobují intuitivně dle prostoru a reakcí diváků. Publikum často zapojují do děje svých představení.

Hrají všude tam, kde hudba má svůj smysl - kavárny, vernisáže, svatební obřady, nokturna, kluby, centra alternativní medicíny, lázně.

Pro svatební obřady mají k dispozici tento repertoár hraný na housle a kytaru. 

Jitka Břízová


Je houslistka, miluje hru na housle a vystupování je její vášní. Potřebuje vytvářet umělecké projekty a být v kontaktu s lidmi. Skoro 10 let působila ve východních Čechách, kde vyučovala a působila v oblasti komorní klasické hudby. Za zásadní považuje roční angažmá v orchestru v Mexiku. Nyní žije v Brně a hraje hudbu mnoha stylů - latin jazz, klezmer, houslové balady, folk a velice ráda improvizuje. Její život ji přináší nutkavou touhu tvorby - vytváří si vlastní houslové balady. Jejím aktuálním projektem v rámci něhož zajišťuje hudební vystoupení nejenom pro soukromou sféru, je hudební agentura Arte per tutti. Ale nejvíce o ní se dozvíte, když hraje. 

Když hrají, tak jejich srdce zní. 

Petra Punčochářová

Je učitelka kytary ve Veverské Bítýšce, která v sobě objevila dar zpěvu . Naučila se improvizovat a hrát si se svým hlasem i se zvukem kytary. Je autorkou vlastních písní, které ji přináší život. Píše krátké příběhy a básně lidem na míru, které výtvarně ztvárňuje. Miluje kopce a opravdová setkání!
Petra je žena, která má ráda proces učení se....právě teď je někde na Cestě za novým poznáním.

Petra má již svoji tvorbu zaznamenanou na CD s titulem Krásná. 

Poslechněte si Ženy

nahrávky oblíbených písní na svatební obřady

Ženy u ORATORŮ

11. 12. 2018